Wybierz producenta

Płatności Shoper

Packa na kij do padów z melaminy
Polor Sp. z o.o. 
Packa na kij do padów z melaminy
Cena: 49,75 zł
szt.
zobacz więcej
Packa ręczna do padów z melaminy
Polor Sp. z o.o. 
Packa ręczna do padów z melaminy
Cena: 48,00 zł
szt.
zobacz więcej

Uchwyt do gąbek z melaminy - wsparcie w czyszczeniu

Oferowany przez nas uchwyt do gąbek z melaminy to produkt, który świetnie wspomaga czyszczenie wyjątkowo trudnych i uciążliwych zabrudzeń. Jest przystosowany do dostępnych w naszym sklepie padów melaminowych, które montuje się na nim na mocny rzep. Uchwyt zapewnia mocne i stabilne trzymanie gąbki, pozwalające na bezproblemowe i wygodne czyszczenie. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS jest trwały i wytrzymały. Sprawdza się świetnie nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. To rozwiązanie, które może być stosowane zarówno w domowych porządkach, jak i w sprzątaniu profesjonalnym.

Uchwyt do magicznych gąbek z melaminy w zastosowaniu profesjonalnym

Dedykowany uchwyt do magicznych gąbek z melaminy to rozwiązanie stosowane w czyszczeniu uporczywych zabrudzeń. Pozwala przyśpieszyć proces usuwania zanieczyszczeń z pomocą gąbki melaminowej. Jest też nieoceniony w sytuacjach, w których czyszczona powierzchnia jest trudno dostępna. Używa się go w myciu posadzek, ścian i elementów wyposażenia m.in. zakładów przemysłowych, produkcyjnych oraz magazynów. Znajduje zastosowanie tam, gdzie ze względu na właściwości czyszczonego materiału lub ograniczoną przestrzeń niemożliwe jest wykorzystanie maszyn czyszczących.

W jakich sytuacjach przydaje się uchwyt do gąbek z melaminy?

Uchwyt do szerokich padów melaminowych sprawdzi się świetnie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie magicznej gąbki. Pozwoli jednak znacznie przyśpieszyć proces czyszczenia, zapewniając szybsze i mniej pracochłonne osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Można użyć go m.in. do zmywania śladów opon lub butów z posadzek, płytek i innych podłóg. Będzie też niezastąpiony przy usuwaniu niechcianych rysunków i zabrudzeń ze ścian. Znajdzie zastosowanie w czyszczeniu piekarników, pieców, grilli i palników. Przyda się również w myciu mocno zabrudzonych okien.

Dlaczego warto stosować uchwyt do magicznych gąbek z melaminy?

Stosowanie uchwytu do gąbek melaminowych ma wiele zalet. Jest on bardzo wygodny, znacznie przyśpiesza więc i ułatwia czyszczenie. Pozwala na równomierne rozłożenie nacisku, zapewniające większą skuteczność, a niezbędne przy używaniu magicznej gąbki na wyjątkowo delikatnych powierzchniach. Dzięki specjalnemu uchwytowi możesz używać gąbek z melaminy bez konieczności bezpośredniego kontaktu dłoni z zabrudzeniami. Możesz także bezproblemowo dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i pozbyć się zabrudzeń bez zastosowania szkodliwych detergentów. To rozwiązanie praktyczne i wszechstronne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl