O firmie

 

Można by zacząć opis tej zakładki, od tego, że chcemy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszym klientom, że chcemy się rozwijać i dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem sprzedaży i obsługi klienta, że chcemy tym razem zaspokoić potrzeby dotyczące czystego i ładnego otoczenia osób prywatnych.
Można by... Można by wymienić jeszcze kilka ładnych zdań, których zadaniem będzie przyciągnąć Waszą uwagę i zainteresowanie nami. Tylko żadne z tych zdań nie przedstawiłoby naszych wartości, historii i naszej drogi w tworzeniu nowej przestrzeni. Przestrzeni, którą tworzymy dla Was i mamy nadzieję, będziemy tworzyć wspólnie z Wami.

Co więc napisać? Od czego zacząć?

Dotychczas przez wiele lat współpracowaliśmy z hurtowniami, firmami, magazynami i działaliśmy w obszarze tak zwanej sprzedaży hurtowej. Dostawaliśmy często zapytania od osób indywidualnych, które miały styczność z naszymi produktami i doświadczały ich jakości "w jaki sposób można je nabyć w zakupie detalicznym?". Zawsze wtedy odpowiadaliśmy "niestety nie można". Czas płynął, robiliśmy swoje, angażując się najlepiej jak umiemy w pracę z naszymi kontrahentami. Aż, któregoś dnia pojawił się pomysł, chęć, gotowość i potrzeba serca... Lubimy ludzi, lubimy z nimi rozmawiać, dyskutować, wymieniać spostrzeżenia i szukać punktu wspólnego. Jesteśmy otwarci, odważni, kreatywni, dbamy o swój rozwój i poczucie własnej wartości. Lubimy przygody. Teraz zaczynamy kolejną z nich. Zapraszamy Cię do niej, rozgość się, odwiedzaj nas, zaproś znajomych, wpadaj, kiedy tylko będziesz potrzebował zadbać o swoją domową przestrzeń produktami zaskakującej jakości.

Cleaneo.pl to przestrzeń dla Wszystkich, którzy lubią porządek, sprzątają tylko czasami, albo dla tych, którzy okazjonalnie się tym zajmują. Cóż można pisać i mówić o sprzątaniu? Przekonaj się sam! Do zobaczenia, zapraszamy :)

 

 


 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl