Wybierz producenta

Płatności Shoper

uchwyt rzepowy, połączenie uniwersalne
Stadsing A/S 
uchwyt rzepowy, połączenie uniwersalne
Producent: Stadsing A/S
Cena: 84,07 zł
zobacz więcej
uchwyt rzepowy, Quick Snap
Stadsing A/S 
uchwyt rzepowy, Quick Snap
Producent: Stadsing A/S
Cena: 60,83 zł
zobacz więcej

Uchwyt do mopa rzepowego

Utrzymanie podłogi w jak najlepszej czystości nie należy do najprostszych zadań. Do tego potrzebna kilku przedmiotów, które z pewnością ułatwią codzienne porządki w domu, mieszkaniu, czy też w jeszcze większych ośrodkach. Jednymi z nich są bez wątpienia mop do mycia oraz uchwyt do mopa rzepowego. Jego specjalnie dostosowana do mopa rzepowego konstrukcja pozwala na bezproblemową pielęgnację podłogi. Perfekcyjnie przylegający do podłogi uchwyt do mopa rzepowego daje gwarancję idealnie pokrytej środkiem czyszczącym powierzchni.

Stelaż do mopa rzepowego, a kieszeniowego

Chociaż na pierwszy rzut oka nie widać dużej różnicy, należy rozróżniać stelaż do mopa rzepowego, a taki do mopa kieszeniowego. Będą one kompatybilne tylko i wyłącznie z, odpowiednio, mopami rzepowymi i mopami kieszeniowymi. Jeżeli chodzi o połączenie z kijem teleskopowym, to tutaj sytuacja prezentuje się nieco prościej. Stelaż do mopa rzepowego posiada uniwersalne złącze, dzięki czemu istnieje możliwość podłączenia kija teleskopowego o dowolnej średnicy.

Uchwyt do mopa rzepowego - najwyższa jakość

Czym charakteryzuje się uchwyt do mopa rzepowego? Jakie wspólne cechy mają z uchwytem do mopa kieszeniowego? Przede wszystkim najlepszymi materiałami, które zapewniają jego wytrzymałość. Wykonanie tych produktów z aluminium daje gwarancję najwyższej jakości, dzięki czemu uchwyt do mopa rzepowego będzie w stanie służyć nam przez naprawdę długi okres czasu. Nie bez znaczenia jest właściwe dopasowanie do innych urządzeń. Dzięki najwyższej jakości wykonania, połączenie zarówno z mopem rzepowym, jak i kijem teleskopowym nie stanowi żadnego problemu.

Stelaż do mopa rzepowego - szeroki wybór

Kiedy wyżej wspomniane produkty będą perfekcyjnie do siebie dopasowane? Oczywiście wtedy, gdy stelaż do mopa rzepowego oraz sam mop będą miały odpowiedni rozmiar. Dostępne są stelaże o szerokości 40 oraz 60 centymetrów, co rzecz jasna pokrywa się z dostępnymi mopami. Różnice można dostrzec także przy okazji złącza do kija do mopówStelaż do mopa rzepowego może posiadać zarówno uniwersalne złącze, jak i ograniczone do jednej średnicy, na przykład 20 milimetrów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl