Wybierz producenta

Płatności Shoper

  • nowość
  • nowość

Ekologiczne środki do czyszczenia a bezpieczeństwo

Utrzymywanie czystości jest niezmienną częścią codziennego życia każdego z nas. W czystym otoczeniu czujemy się komfortowo, a dbając o nie – dbamy także o zdrowie naszych bliskich. W takiej przestrzeni bez wstydu oraz z czystym sumieniem możemy przyjmować gości i Klientów, a także pozwalać dzieciom na szczerą zabawę. Ekologiczne środki do czyszczenia sprawiają, że przestrzeń wokół nas staje się nie tylko lśniąca, ale przede wszystkim bezpieczna. Bo czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy na pewno wszystkie produkty, z których korzystasz, są bezpieczne…? W Cleaneo masz tego gwarancję!

Ekologiczne środki do mycia – zalety

U nas w grę wchodzą organiczne detergenty i ekologiczne środki czyszczące, skutecznie radzące sobie z kurzem, tłuszczem, kamieniem i innymi zanieczyszczeniami. Nasze przyjazne dla środowiska ekologiczne środki do mycia wykorzystują głównie składniki pochodzenia roślinnego i pomijają szkodliwe substancje chemiczne. Ponadto prezentowana u nas szeroka gama oferowanych produktów Greenspeed czy METHOD Kitchen należy do programu Cradle to Cradle Certified, którego głównym celem jest minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Opakowania tych produktów pochodzą z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

Ekologiczne środki czystości – nie tylko do domu

Czy to dostępny w naszej ofercie ekologiczny płyn do mycia kuchni, czy koncentrat do mycia szkła i posadzek, a także neutralny środek do mycia naczyń – wszystkie produkty jako organiczne i ekologiczne środki czystości nadają się nie tylko do użytku domowego, znajdując zastosowanie również w restauracjach, kawiarniach, barach, hotelach, przedszkolach i szkołach i wszystkich innych obiektach użyteczności publicznej. Sprawdzą się w miejscu Twojej pracy, szczególnie jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny, lekarski bądź studio tatuażu, gdzie sterylność, bezpieczeństwo i ekologia powinny mieć szczególne znaczenie. Nasz produkty mogą Ci je zapewnić!

Najlepsze ekologiczne środki czystości? W Cleaneo!

Odkryj szeroką gamę ekologicznych środków czyszczących w naszym sklepie internetowym. Polegać możesz zarówno na ich skuteczności, jak i wydajności oraz idącej z tym w parze atrakcyjnej cenie. Ponadto w Cleaneo od lat dbamy o najwyższe standardy obsługi Klienta, zamówienia realizując sprawnie, również chętnie odpowiadając na wszystkie pytania. Jeśli więc interesują Cię nasze ekologiczne środki czystości – szczerze zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl