Wybierz producenta

Płatności Shoper

ściągaczka do okien LockHead Vermop®
VERMOP Salmon GmbH 
ściągaczka do okien LockHead Vermop®
Cena: 119,17 zł
zobacz więcej
ściągaczka do okien Vermop®
VERMOP Salmon GmbH 
ściągaczka do okien Vermop®
Cena: 99,38 zł
zobacz więcej

Ściągaczka do luster – „must have” w walce ze smugami

Mycie luster wcale nie należy do czynności prostych, a już nie każdy uważa je za szczególnie atrakcyjne zajęcie. Niestety brudne szyby nie tylko w łazience nie są powodem do dumy, zwłaszcza w obecności gości. Ściągaczka do luster to więc akcesorium obowiązkowe – przydatne w walce z zabrudzeniami i niepożądanymi smugami. Ponadto jest akcesorium uniwersalnym; możesz wykorzystać ją zarówno do wyczyszczenia powierzchni luster, jak i okien czy szyby drzwi balkonowych, a nawet szyby samochodowej.

Jak skutecznie myć lustra? Ściągaczka do luster

Aby doprowadzić lustro do czystości, będziesz potrzebować nie tylko jej; choć to właśnie ściągaczka do luster odpowiada za efekt ostateczny, pamiętaj też o detergentach oraz papierowym ręczniku. Zacznij od umycia ramy lustra i samej szyby, na względzie mając wyszorowanie trudnych zabrudzeń, na przykład plam po paście do zębów. Następnie z wyczuciem przyciśnij ściągaczkę do górnego rogu szyby i przeciągnij nią w poziomie. Pamiętaj jednak, by za każdym razem ręcznikiem oczyścić gumę, usuwając z niej nadmiar wody i brud, który dzięki temu nie trafi z powrotem na powierzchnię lustra. Już wiesz, jakie to proste!

Profesjonalne ściągaczki do luster od Vermop

Najważniejszym elementem odpowiadającym za wysoką skuteczność każdej ściągaczki jest jej materiał ściągający. Zbyt twarde tworzywa sztuczne mogą narazić powierzchnię lustra na zniszczenie, natomiast zbyt miękkie ściągaczki wymuszą mocniejszy docisk i pozostawią smugi. Profesjonalne ściągaczki do luster od producenta Vermop posiadają myjkę wykonaną z wysokojakościowej gumy zapewniającej lekkie ściąganie i brak zarysowań. Ponadto ergonomiczny uchwyt pozwala zachować bezpieczeństwo – ściągaczka nie wyślizgnie się z wilgotnych dłoni w czasie mycia, chroniąc nawet najbardziej delikatne lustro przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Ściągaczki do luster? – sklep Cleaneo.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilkanaście produktów do mycia różnych powierzchni, w tym powierzchni szklanych – do czego służą specjalistyczne ściągaczki do luster i ściągaczki do szyb. To przydatne akcesorium pozwoli ci wyczyścić każde lustro w domu i w miejscu pracy, unikając nieestetycznych zacieków i smug. Jako że wszystkie nasze artykuły pochodzą tylko od cenionych i sprawdzonych producentów, a korzystając z nich, otrzymujesz gwarancję jakości – zachęcamy do sprawdzania naszej pełnej listy artykułów czyszczących. A jeśli masz jakieś pytania dotyczące ich lub realizacji zamówień – nasz Dział Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl