Wybierz producenta

Płatności Shoper

ściągaczka do okien LockHead Vermop®
VERMOP Salmon GmbH 
ściągaczka do okien LockHead Vermop®
Cena: 119,17 zł
zobacz więcej
ściągaczka do okien Vermop®
VERMOP Salmon GmbH 
ściągaczka do okien Vermop®
Cena: 99,38 zł
zobacz więcej

Ściągaczka do wody – dlaczego warto ją mieć?

Czyste okna i lustra w domu to powód do dumy głównie dlatego, że wcale nie jest rzeczą prostą umyć je bezsmugowo. Niestety nawet najbardziej uporządkowany dom czy najbardziej profesjonalne biuro nigdy będą prezentować się dobrze, jeśli na oknach widoczne będą nieestetyczne smugi lub plamy. Aby efekt był zadowalający, czyszczenie ich wymaga jednak nie tylko chęci, ale przede wszystkim odpowiedniego sprzętu. Jednym z ważniejszych akcesoriów, które będą Ci potrzebne w walce z zabrudzeniami na powierzchniach szklanych, jest ściągaczka do wody. Pozostawia ona powierzchnię czystą, ponadto czyni proces mycia znacznie prostszym. Co wyróżnia ściągaczki Vermop od innych ściągaczek dostępnych na rynku…?

Skuteczna ściągaczka do wody marki Vermop

Dostępne w naszej ofercie ściągaczki do wody producenta Vermop to ściągaczki, których użyjesz zarówno na powierzchni okien, luster, jak i przy czyszczeniu kabin prysznicowych. Ściągaczka do wody wyposażona została w funkcjonalny uchwyt, który zapewnia wygodę użytkowania, a jego długość producent dopasował optymalnie pod kątem anatomii ludzkiej dłoni – wszystko po to, aby ułatwić Ci czyszczenie i uczynić je szybszym. Ponadto uchwyt ten wykonany został z materiału antypoślizgowego. Nie dopuszcza do wyślizgnięcia się ściągaczki z dłoni, nawet gdy ta pozostaje mokra.

Ściągaczka do wody – jak jej używać?

Przede wszystkim warto zacząć od solidnego wyczyszczenia ramy okiennej wraz z szybą; upewnij się, że cała szyba pokryta została środkiem czyszczącym, a następnie wyszoruj ją. Nie bój się o smugi; ściągaczka do wody, którą przesuniesz poziomo po szkle, ściągnie nie tylko wodę, ale i detergenty czyszczące, nie pozostawiając pasów piany, zabrudzeń ani smug. Pamiętaj jednak, by po starciu każdego pasa oczyścić ściągaczkę z wody i do powierzchni przykładać ją suchą. Dzięki temu usuniesz z niej zebrany bród i nadmiar wody.

Profesjonalna ściągaczka do wody w sklepie Cleaneo.pl

W sklepie internetowym Cleaneo.pl znajdziesz różnego rodzaju środki i akcesoria czyszczące, a profesjonalna ściągaczka do wody to tylko jeden z nich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą; ściągaczki do szyb i ściągaczki do luster to jedne z naszych najpopularniejszych produktów. Oferta skierowana jest ona zarówno do Klientów chcących odpowiednio zadbać o ład i porządek swojego domu, jak i Klientów, którzy poszukują środków czyszczących do wykorzystania w miejscu pracy. Wierzymy, że atrakcyjna cena, szybkość realizacji zamówień oraz gwarancja zadowolenia z dostępu do produktów specjalistycznych spełnią Twoje wymagania, a w razie jakichkolwiek pytań – nasz Dział Obsługi Klienta pozostaje do Twojej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl