Wybierz producenta

Płatności Shoper

ściereczka LASER POLISH Cleaneo® 40x40cm
De Witte NV 
ściereczka LASER POLISH Cleaneo® 40x40cm
Producent: De Witte NV
Cena: 8,20 zł
zobacz więcej
ściereczka Tricot Laser PRO Cleaneo® 38x38cm
De Witte NV 
ściereczka Tricot Laser PRO Cleaneo® 38x38cm
Producent: De Witte NV
Cena: 6,70 zł
zobacz więcej
ściereczka bambusowa Green-Tex® All purpose PRO
Stadsing A/S 
ściereczka bambusowa Green-Tex® All purpose PRO
Producent: Stadsing A/S
Cena: 1,99 zł
zobacz więcej
ściereczka Vermop® z włókniny
VERMOP Salmon GmbH 
ściereczka Vermop® z włókniny
Cena: 3,15 zł
zobacz więcej
ściereczka z ultramikrofibry 30x40cm
FIDEL IMBOTTITI S.R.L. 
ściereczka z ultramikrofibry 30x40cm
Cena: 26,44 zł
zobacz więcej
ściereczka z ultramikrofibry Pamex 38x42cm
PROMOPASTOR, S.L. 
ściereczka z ultramikrofibry Pamex 38x42cm
Cena: 4,45 zł
zobacz więcej

Ściereczki bezszwowe, co je wyróżnia?

Największym wyróżnikiem ściereczek bezszwowych jest unikalna, jednolita i gładka struktura, która sprawia, że są one niezwykle delikatne. Dlatego świetnie sprawdzają się w czyszczeniu wszelkich powierzchni wrażliwych i miękkich, narażonych na zarysowania. Dzięki zastosowaniu w produkcji ściereczek materiałów takich jak niezwykle chłonna ultramikrofibra czyszczenie staje się banalnie proste. Wszystko dzięki temu, że oprócz zapewnienia bezpieczeństwa przed przypadkowymi zarysowaniami, oferowane przez nas ściereczki nie zostawiają też nieestetycznych smug i zacieków.

Zastosowanie ściereczek bezszwowych

Dzięki swoim właściwościom ściereczki bezszwowe sprawdzą się świetnie w czyszczeniu niemal każdej powierzchni. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w dbaniu o czystość delikatnej elektroniki i urządzeń bazujących na optyce. Pozwalają w bezpieczny i skuteczny sposób wyczyścić między innymi obiektywy i matryce aparatów, ekrany LCD, wykończone na wysoki połysk meble i szkło. Ze względu na swoje unikalne właściwości są powszechnie używane na myjniach samochodowych, w car detailingu i profesjonalnym lakiernictwie. Z powodzeniem można wyczyścić też nimi wszelkie balustrady, poręcze, lampy i inne elementy wnętrz o niestandardowym kształcie.

Ściereczki bezszwowe z ultramikrofibry

Ściereczki do szyb wykonane z innowacyjnej ultramikrofibry charakteryzują się niezwykłą chłonnością. W trakcie czyszczenia nie zostawiają irytujących kłaczków ani drobnych włókien. Ultramikrofibra nie wymaga też użycia środków chemicznych, co jest szczególnie przydatne przy czyszczeniu naturalnego drewna. Świetnie znosi pranie w wysokich temperaturach, nie traci swoich właściwości i błyskawicznie schnie. Zastosowanie laserowego cięcia materiału eliminuje też problem strzępienia się ścierek czy powstawania zniekształceń. Dlatego ściereczek bezszwowych można używać naprawdę długo.

Ściereczki do zadań specjalnych

W naszej ofercie znajdą też Państwo ściereczki do luster oraz innowacyjne ściereczki bezszwowe wyprodukowane z mieszanki poliestru i poliuretanu. Mają one niezwykle gładką, a zarazem chłonną strukturę, która świetnie czyści nawet najbardziej delikatne i wrażliwe na zarysowania czy chemię powierzchnie. Ultramiękkie ściereczki LASER POLISH wykonane z mikrofibry łączą w sobie dwa produkty. Z jednej strony posiadają włosie krótkie, z drugiej dłuższe i gęste. Dzięki temu są wręcz niezastąpione w pielęgnacji samochodu. Pozwolą idealnie i bezpiecznie wyczyścić zarówno lakier, jak i pełne trudnodostępnych detali wnętrze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl