Wybierz producenta

Płatności Shoper

Szczotka do fug i trudno dostępnych miejsc

Pomimo swojej nazwy, szczotka do fug sprawdza się nie tylko w czyszczeniu fug, ale także wszelkich innych, uciążliwych w sprzątaniu i trudno dostępnych miejsc. To zaskakująco wytrzymała, ergonomiczna szczotka, która znajdzie mnóstwo zastosowań w każdym domu. Jej specyficzny, wąski kształt pozwala z łatwością czyścić fugi, narożniki, przestrzenie wokół wanny czy kranu. Dzięki jej gęstemu, ale sztywnemu, syntetycznemu włosiu niemal bezwysiłkowo pozbędziesz się uporczywego kamienia, osadu i brudu zalegającego w trudnych do wyczyszczenia szczelinach i innych zakamarkach. 

Gdzie sprawdzi się szczoteczka do czyszczenia fug?

Wyposażona w syntetyczne lub plastikowe włosie szczoteczka do czyszczenia fug będzie idealna do czyszczenia wszystkich wąskich i ciasnych miejsc. Poradzi sobie świetnie nie tylko w łazience, ale także w kuchni czy na korytarzu. Możesz użyć jej myjąc płytki, wannę, prysznic, umywalkę, kuchenny zlew, a nawet okna. Szczoteczka ta upora się z brudem zalegającym w szczelinach listew okiennych lub parapetów. Ze względu na łatwość w docieraniu w uporczywe miejsca może być też nieoceniona w czyszczeniu piekarnika. Sprawdzi się dosłownie wszędzie.

Metalowa szczotka do czyszczenia fug zewnętrznych

Do zastosowań zewnętrznych niezastąpiona będzie szczotka do czyszczenia fug z metalowym włosiem. Pozwoli ona usunąć mech, błoto i inny brud ze szczelin pomiędzy kostką brukową, kamieniem czy betonem. Sprawdzi się na chodnikach, tarasach, podjazdach i wszelkich twardych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne powierzchniach. Z jej pomocą z łatwością zadbasz o estetyczny wygląd podwórka. Dzięki unikalnemu kształtowi i wyprofilowaniu czyszczenie zewnętrznych szczelin i zakamarków będzie szybkie i przyjemne. Specjalny rylec, w który została wyposażona ta szczotka, pozwoli Ci też usunąć szczególnie trudne zanieczyszczenia.

Szczotka do fug - niezbędna w każdym domu

Oferowane przez nas szczotki do szczelin pozwolą usunąć nie tylko uporczywy kamień, ale także odkładające się w szczelinach, niebezpieczne dla zdrowia, zarodniki grzybów i pleśni. Dzięki nim, domowe porządki będą nie tylko szybsze i łatwiejsze, ale i skuteczniejsze. Ze szczotką do fug z łatwością dotrzesz do trudnych w czyszczeniu i nieosiągalnych dla zwykłych szczotek miejsc. Z jeszcze większą dokładnością zadbasz więc o higienę. To znacznie ułatwiający codzienne sprzątanie drobiazg, niezstąpiony w każdym domu. Koniecznie sprawdź też inne akcesoria do sprzątania łazienek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl