Wybierz producenta

Ręcznik osuszający z mikrofibry MAGNET Cleaneo® 50x80 cm 1200g/m2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ręcznik osuszający z mikrofibry do auta MAGNET Cleaneo® 50x80 cm 1200 g/m²
Szybkie osuszanie auta bez zbędnego wysiłku
Po myciu samochodu liczy się czas, chłonność i delikatny kontakt z lakierem. Ręcznik osuszający z mikrofibry do auta MAGNET Cleaneo® pomaga sprawnie zebrać wodę z karoserii, szyb i elementów zewnętrznych, ograniczając ryzyko zacieków oraz smug po wyschnięciu.
Duża gramatura 1200 g/m² sprawia, że ręcznik dobrze sprawdza się przy osuszaniu większych powierzchni. Format 50 x 80 cm jest wygodny zarówno do pracy przy samochodzie osobowym, jak i przy motocyklu, łodzi czy elementach wyposażenia warsztatu detailingowego.
Dlaczego warto mieć ten ręcznik pod ręką?
MAGNET Cleaneo® został zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą szybko zakończyć mycie auta i uzyskać czysty, estetyczny efekt bez długiego poprawiania powierzchni. Miękka mikrofibra dobrze zbiera wilgoć, a jednocześnie jest przyjemna w prowadzeniu po lakierze.
To praktyczny wybór dla kierowców, pasjonatów autodetailingu i osób, które regularnie pielęgnują pojazdy. Ręcznik pozwala wygodnie osuszać karoserię po myciu ręcznym, po spłukaniu piany aktywnej lub po szybkim odświeżeniu auta na myjni.
Szary kolor jest uniwersalny i dobrze pasuje do wyposażenia garażu, warsztatu lub zestawu akcesoriów samochodowych.
Co zyskujesz przy każdym użyciu?
- Wysoką chłonność: gramatura 1200 g/m² pomaga szybko zebrać wodę z dużych powierzchni.
- Większą kontrolę nad osuszaniem: rozmiar 50 x 80 cm ułatwia pracę na masce, dachu, drzwiach i szybach.
- Delikatny kontakt z powierzchnią: 100% mikrofibra sprawdza się przy pielęgnacji lakieru, szyb i elementów zewnętrznych pojazdu.
- Oszczędność czasu po myciu: ręcznik pomaga ograniczyć liczbę przejść potrzebnych do zebrania wilgoci.
Gdzie sprawdzi się najlepiej?
- do osuszania samochodu po myciu ręcznym lub na myjni,
- przy pielęgnacji motocykli, skuterów i rowerów,
- w garażu, warsztacie samochodowym i studiu autodetailingu,
- do osuszania szyb, karoserii i wybranych elementów zewnętrznych pojazdu.
Najważniejsze informacje o produkcie
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent / marka | De Witte NV / Cleaneo® |
| Kod produktu | 460.100.273 |
| Rodzaj produktu | ręcznik osuszający z mikrofibry |
| Materiał / skład | 100% mikrofibra |
| Kolor | szary, niebieski |
| Wymiary / pojemność | 50 x 80 cm |
| Gramatura | 1200 g/m² |
| Przeznaczenie | osuszanie auta, motocykla, łodzi i powierzchni po myciu |
| Opakowanie | 1 szt./torba PE, 30 szt./karton |
Jak korzystać, żeby uzyskać najlepszy efekt?
Po umyciu i spłukaniu pojazdu rozłóż ręcznik na mokrej powierzchni, a następnie delikatnie przeciągnij go po lakierze bez mocnego dociskania. Na większych elementach, takich jak maska lub dach, pracuj szerokimi ruchami, a przy detalach i krawędziach używaj ręcznika złożonego na mniejsze części.
Po zakończeniu pracy wypierz ręcznik zgodnie z zaleceniami dotyczącymi mikrofibry. Unikaj środków zmiękczających, ponieważ mogą obniżać chłonność włókien.
FAQ
Czy ręcznik MAGNET Cleaneo® nadaje się do osuszania lakieru samochodowego?
Tak, ręcznik jest przeznaczony do osuszania auta po myciu. Miękka mikrofibra i wysoka gramatura pomagają wygodnie zebrać wodę z lakieru oraz szyb.
Czym wyróżnia się gramatura 1200 g/m²?
Gramatura 1200 g/m² oznacza dużą ilość materiału na metr kwadratowy, co przekłada się na wysoką chłonność i komfort pracy przy mokrych powierzchniach.
Czy rozmiar 50 x 80 cm wystarczy do osuszania samochodu?
Format 50 x 80 cm jest praktyczny do większości prac przy aucie, ponieważ pozwala szybko osuszać większe elementy, a jednocześnie łatwo kontrolować ręcznik przy krawędziach i detalach.
Jak prać ręcznik z mikrofibry, żeby dłużej zachował chłonność?
Najlepiej prać go bez płynów zmiękczających i zgodnie z zaleceniami dla mikrofibry. Dzięki temu włókna zachowują lepszą zdolność zbierania wody.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Karol
Delikatny dla lakieru, osusza bez smug w moment. Idealny do auta, trwały, po praniu jak nowy.