Wybierz producenta

Płatności Shoper

Uporządkowana kuchnia


Mówi się, że kuchnia to serce każdego domu i mieszkania. To w niej spędzamy dużą część czasu, gotujemy, parzymy poranną kawę, witamy dzieci na śniadaniu. W niej wyładowujemy nagromadzone po całym dniu emocje przygotowując posiłki i zmywając naczynia. To tu, niejednokrotnie zbijemy talerz, rozlejemy wodę lub jogurt, albo oblejemy posadzkę nalewając sok do kubka. To w domowej kuchni nasze dzieci zdobywają pierwsze umiejętności kulinarne, poznają strukturę produktów spożywczych, kosztują smaku nowych potraw, pomagają myć owoce. W kuchni, mieszamy, mielimy, kroimy, gotujemy, pieczemy i zmywamy. Tu korzystamy z największej liczby domowych sprzętów. Tu rozmawiamy, mówimy „dzień dobry” i „dziękuję” oraz angażujemy się do pomocy. Kuchnia to przestrzeń, która w ciągu całego dnia, bardzo intensywnie tętni życiem. Jedno, czasami niewielkie pomieszczenie, tak ważne w całej domowej logistyce. Miejsce, w którym ważna jest czystość i higiena.

Pomocne produkty:

  • ściereczki z mikrofibry antybakteryjne, do kuchni i do uniwersalnego zastosowania
  • ściereczki ekologiczne bambusowe
  • magiczne gąbki z melaminy do usuwania trudnych zabrudzeń np. na ścianach, kafelkach
  • miotełki do kurzu do trudno dostępnych miejsc np. lamp, żaluzji

Produkty do czyszczenia okien i podłóg znajdą Państwo w innych kategoriach.

  • nowość
Szczotka do czyszczenia szczelin SaniFix
Stadsing A/S 
Szczotka do czyszczenia szczelin SaniFix
Producent: Stadsing A/S
Cena: 35,83 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
ściereczka bambusowa z mikrofibrą Cleaneo®
De Witte NV 
ściereczka bambusowa z mikrofibrą Cleaneo®
Producent: De Witte NV
Cena: 7,99 zł
zobacz więcej
ściereczka Green-Tex® Kitchen Star
Stadsing A/S 
ściereczka Green-Tex® Kitchen Star
Producent: Stadsing A/S
Cena: 7,54 zł
zobacz więcej
ściereczka Green-Tex® Tea towel 50x75 cm
Stadsing A/S 
ściereczka Green-Tex® Tea towel 50x75 cm
Producent: Stadsing A/S
Cena: 10,39 zł
zobacz więcej
  • nowość

Akcesoria do czyszczenia kuchni - zawsze czysto i świeżo

Akcesoria do czyszczenia kuchni to produkty, dzięki którym zadbasz o najważniejsze pomieszczenie w domu. To właśnie w kuchni spotyka się cała rodzina, w niej przygotowuje się posiłki i wspólnie je spożywa. Dlaczego czystość tam jest tak ważna? Niesprzyjające środowisko może poważnie zaszkodzić zdrowiu domowników. Na blatach, szafkach i sprzęcie znajduje się wiele drobnoustrojów, grzybów, a nawet pleśni. Wszystkie te szkodliwe czynniki mogą dostawać się do jedzenia lub być przenoszone na naszych rękach. Odpowiednia higiena miejsca, w którym znajduje się żywność, jest sposobem na zdrowe, smaczne i bezpieczne posiłki.

Chemia do czyszczenia kuchni - jak jej używać?

Chemia do czyszczenia kuchni powinna być starannie dobrana. Bardzo ważne jest, aby stosować właściwe środki, które nie tylko dokładnie wyczyszczą powierzchnie, ale również nie będą szkodliwe dla naszego zdrowia i środowiska. Najchętniej wybieranymi produktami są te z serii ekologicznej. Z łatwością rozprawią się z tłustymi, oleistymi, zaschniętymi i przypalonymi zabrudzeniami. Są przy tym przeznaczone do codziennej pielęgnacji i posiadają niezbędne certyfikaty mówiące o bezpieczeństwu. Na serię ekologiczną składa się wiele rozmaitych produktów, z których każdy służy do czegoś innego i będzie przydatny przy różnych problemach. Produkty te są niezwykle wydajne i sprawiają, że sprzątanie staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Akcesoria do czyszczenia kuchni - wszystko czego potrzebujesz

Zabierając się za porządkowanie, warto zwrócić uwagę na przydatne akcesoria do czyszczenia kuchni. Są to wszystkie te produkty, które ułatwiają czyszczenie i sprawiają, że jest ono jeszcze bardziej efektywne. Najpopularniejsze produkty dostępne z akcesoriów to m.in.: ściereczki z mikrofibry antybakteryjne, do kuchni i do uniwersalnego zastosowania, ściereczki ekologiczne bambusowe, magiczne gąbki z melaminy do usuwania trudnych zabrudzeń np. na ścianach, kafelkach oraz miotełki do kurzu do trudno dostępnych miejsc np. lamp, żaluzji. Za ich pomocą usuniesz brud w nawet najtrudniej dostępnych miejscach.

Chemia do czyszczenia kuchni - na co zwrócić uwagę?

Chemia do czyszczenia kuchni pomaga zachować higienę powierzchni w każdym miejscu. Wybierając odpowiedni środek, zawsze zwracaj uwagę na to, do czego jest przeznaczony. Również instrukcja obsługi, choć może wydawać się niepotrzebna, zawiera wiele wartościowych informacji, np. o tym, jak długo należy trzymać produkt na powierzchni, aby była czysta i lśniąca. Ważną kwestią jest również dbałość o środowisko i zdrowie domowników, więc warto wybierać produkty z linii ekologicznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl