Wybierz producenta

Płatności Shoper

Estetyczna łazienka


Łazienka… Ważna, czasami jedyna strefa relaksu w całym mieszkaniu. Długie kąpiele, szybki prysznic, poranna toaleta i zaspokojenie istotnych potrzeb fizjologicznych. Z tym głównie kojarzy się to pomieszczenie. Są jednak jeszcze te ważne, jedyne zdarzenia, które pamiętamy bardzo długo, a które mogą odbyć się właśnie tutaj. Pierwsza kąpiel naszego noworodka, pierwsza burzliwa kąpiel starszaka, dużo zabawy i woda chlapiąca na całą powierzchnię, pierwsze próby korzystania z toalety naszych dzieci. Podglądanie jak mama robi makijaż i podpatrywanie taty, kiedy się goli. Wreszcie czas podbierania rodzicom kosmetyków i korzystania z nich przez nastolatków. To tu, słyszymy „nie lej tyle wody”, czasami „pośpiesz się, musimy wychodzić” lub „szybciej, ja też chcę skorzystać”. Niepozorne pomieszczenie, do którego często są domowe kolejki. Twierdza, w której możemy się zamknąć i pobyć trochę sami. To tu, czasami oddajemy się wzruszeniu, głośno puszczając z kranu strumień wody. Często zamoczona, zaparowana, z powierzchniami wymagającymi specjalnego traktowania. Ważna przestrzeń domu, której utrzymanie w czystości może być szybkie i przyjemne.

Pomocne produkty:

  • ściereczki z mikrofibry antybakteryjne, do uniwersalnego zastosowania
  • magiczne gąbki z melaminy do usuwania trudnych zabrudzeń np. na ścianach, kafelkach
  • miotełki do kurzu do trudno dostępnych miejsc np. lamp, wysokich szafek
  • ściągaczki do luster, okien, kabin prysznicowych

Produkty do czyszczenia okien i podłóg znajdą Państwo w innych kategoriach.

  • nowość
Szczotka do czyszczenia szczelin SaniFix
Stadsing A/S 
Szczotka do czyszczenia szczelin SaniFix
Producent: Stadsing A/S
Cena: 35,83 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Akcesoria do czyszczenia łazienki dla każdego

Wszyscy członkowie rodziny z niej korzystają, dlatego akcesoria do czyszczenia łazienki to coś, na co wszyscy powinniśmy zwracać uwagę. To właśnie w wannie spędzamy liczne godziny, codziennie chodzimy do toalety, bierzemy prysznic i myjemy zęby. Mnóstwo produktów może posłużyć do utrzymywania tam porządku. Akcesoria do czyszczenia łazienki mogą być bardzo przydatne. Wszystkie meble oraz części armatury narażone są na wilgoć, przez co niezbędne materiały do ich czyszczenia muszą być odpowiednio wykonane.

Jaki sprzęt do czyszczenia łazienki jest niezbędny?

Niektóre materiały znacznie lepiej nadają się do wilgotnych miejsc. Sprzęt do czyszczenia łazienki musi spełniać takie wymagania. Dlatego właśnie nie wszystkie szmatki oraz ścierki pasują do sprzątania kurzu oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń, które powstają przy okazji korzystania z toalety, zlewu, prysznica oraz wanny. Ściereczki z mikrofibry oraz gąbki z melaniny to taki sprzęt do czyszczenia łazienki, który powinien znajdować się w każdym domu lub mieszkaniu.

Akcesoria do czyszczenia łazienki w zgodzie ze zdrowiem

Ze względu na dużą liczbę wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń, akcesoria do czyszczenia łazienki obejmują także płyny o intensywnym składzie. Doskonale radzą sobie z wieloma rodzajami brudów, dzięki czemu po kilkunastu minutach sprzątania możemy cieszyć się czystą wanną, zlewem i toaletą. Każdy kij ma dwa końce - jeszcze parę lat temu sporo osób używających płynów narzekało na szkodliwe reakcje alergiczne. Mowa tutaj zarówno o szkodliwym wpływie na układ oddechowy, jak również na skórę. Dzisiaj jednak akcesoria do czyszczenia łazienki tworzone są w taki sposób, aby po wielu testach spełniały wszystkie normy i nie były szkodliwe dla zdrowia.

Sprzęt do czyszczenia łazienki i nie tylko!

Łazienka stanowi wyjątkowe pomieszczenie - w żadnym innym miejscu w domu lub mieszkaniu nie ma tak dużej liczby armatury. Nie oznacza to jednak, że poszczególny sprzęt do czyszczenia łazienki nie posłuży w odpowiedni sposób także w innych pomieszczeniach. Aby uniknąć zacieków na ściance prysznicowej, bardzo duża liczba osób stosuje specjalne ściągaczki i używa ich po każdej kąpieli. Można je oczywiście wykorzystać również przy okazji okresowego mycia okien. Sprzęt do czyszczenia łazienki może obejmować także miotełki do trudno dostępnych miejsc - wiszących lamp oraz wysokich szafek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl