Wybierz producenta

Płatności Shoper

Sala szkolna i konferencyjna


Konferencje, spotkania, zebrania, szkolenia, warsztaty rozwojowe, wszystkie te wydarzenia związane są z wysoką eksploatacją powierzchni i przestrzeni salowej. Przygotowanie pomieszczeń na spotkania oraz uporządkowanie ich po zakończeniu, wymaga dobrej organizacji i dokładności. Miejsca, w których spotyka się wiele osób, powinny cechować się wysoką jakością czystości. Ma to ogromny wpływ na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania, co przekłada się na efektywność i samopoczucie prowadzących oraz uczestników.

Pomocne produkty:

  • innowacyjny mop do tablic suchościeralnych
  • ściereczki z mikrofibry do uniwersalnego zastosowania
  • czyściwa włókninowe o innowacyjnym składzie
  • magiczne gąbki i pady z melaminy do usuwania trudnych zabrudzeń np. na ścianach, kafelkach
  • miotełki do kurzu do trudno dostępnych miejsc np. lamp, wysokich szafek

Produkty do czyszczenia okien i podłóg znajdą Państwo w innych kategoriach.

Szczotka do czyszczenia szczelin SaniFix
Stadsing A/S 
Szczotka do czyszczenia szczelin SaniFix
Producent: Stadsing A/S
Cena: 35,83 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
mop rzepowy Dan-Mop® Soft 30cm do tablic
Stadsing A/S 
mop rzepowy Dan-Mop® Soft 30cm do tablic
Producent: Stadsing A/S
Cena: 29,19 zł
szt.
zobacz więcej
Ekologiczny płyn do mycia, METHOD Multi purpose - 490ml
method products ltd 
Ekologiczny płyn do mycia, METHOD Multi purpose - 490ml
Cena: 19,67 zł
szt.
zobacz więcej
ściereczka Green-Tex® Handy
Stadsing A/S 
ściereczka Green-Tex® Handy
Producent: Stadsing A/S
Cena: 5,52 zł
zobacz więcej
ściereczka z mikrofibry Greenspeed® Element
Greenspeed B.V. 
ściereczka z mikrofibry Greenspeed® Element
Cena: 7,93 zł
zobacz więcej
  • nowość
ściereczka z mikrofibry Greenspeed® Orginal
Greenspeed B.V. 
ściereczka z mikrofibry Greenspeed® Orginal
Cena: 14,93 zł
zobacz więcej
  • nowość
czyściwo Extra Plus
Smarth s.c. 
czyściwo Extra Plus
Producent: Smarth s.c.
Cena: 118,00 zł
szt.
zobacz więcej

Skuteczne akcesoria do czyszczenia szkół

Efektywne sprzątanie instytucji publicznych – w tym szkół, świetlic i innych obiektów dziecięcych – stanowi bardzo ważny krok w kierunku zachowania bezpieczeństwa sanitarnego i zdrowotnego dzieci oraz dorosłych. Każdy z nas, regularnie przebywając w dużym skupisku osób, narażony jest na wiele niebezpieczeństw związanych z brakiem tej higieny; ma to miejsce również w przestrzeniach takich jak klasy, stołówki, korytarze czy toalety. To dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie pojawiły się specjalistyczne akcesoria do czyszczenia szkół. Dzięki nim pracownicy usług czystościowych z łatwością zadbają o czystość na terenie placówek oświatowych, ale nie tylko!

Akcesoria do sprzątania sal konferencyjnych i nie tylko

Nasze środki, najczęściej wykorzystywane do zachowania czystości w szkołach, stanowią produkty uniwersalne – to również akcesoria do sprzątania sal konferencyjnych, sal gimnastycznych, informatycznych, gabinetów nauczycielskich i innych. Większość dostępnych u nas płynów czyszczących to profesjonalne środki ekologiczne, którymi dokładnie wyczyścisz zarówno podłogi, jak i ściany, ławki, krzesła czy klamki, ponadto nasze akcesoria stanowią produkty hipoalergiczne, przyjazne wszystkim niezależnie od wieku.

Akcesoria do czyszczenia szkół detalicznie lub hurtowo

Dokładne sprzątanie szkół i innych placówek, w których dzieci przebywają regularnie, może skutecznie zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii nawet o 90%. Ważne jest, by nie tylko w dobie pandemii i w sezonie grypowym cyklicznie dbać o czystość z wykorzystaniem zaawansowanych środków. Nic więc dziwnego, że akcesoria do czyszczenia szkół mogą szybko ulegać wyczerpaniu – w takim wypadku placówkę wyróżnia wysoki poziom higieny. W naszym sklepie wspomniane akcesoria zakupisz detalicznie bądź hurtem; każde zamówienie realizujemy z najwyższą starannością i mając na względzie zabezpieczenie nawet licznego towaru w transporcie.

Akcesoria do sprzątania sal konferencyjnych w sklepie Cleaneo.pl

Szmatki, płyny i koncentraty, mopy, gąbki czy szczotki to tylko niektóre z dostępnych w naszej ofercie produktów, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo swoich podopiecznych i współpracowników. Wszystkie akcesoria do sprzątania sal konferencyjnych to środki, które pochodzą od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów takich jak Merida, Stadsing czy Vermop; są uniwersalne, a ponadto cechuje je wysoka skuteczność oraz atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych akcesoriów i środków czyszczących, a w razie wątpliwości – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl