Wybierz producenta

Płatności Shoper

rękawiczki ochronne WeCare® dziane
Stadsing A/S 
rękawiczki ochronne WeCare® dziane
Producent: Stadsing A/S
Cena: 3,15 zł
zobacz więcej
rękawiczki odporne na przecięcie WeCare®
Stadsing A/S 
rękawiczki odporne na przecięcie WeCare®
Producent: Stadsing A/S
Cena: 28,61 zł
zobacz więcej
rękawiczki robocze WeCare® PU-Tech
Stadsing A/S 
rękawiczki robocze WeCare® PU-Tech
Producent: Stadsing A/S
Cena: 8,76 zł
zobacz więcej
rękawiczki z mikrofibry WeCare®
Stadsing A/S 
rękawiczki z mikrofibry WeCare®
Producent: Stadsing A/S
Cena: 8,76 zł
zobacz więcej

Rękawiczki robocze do pracy w każdych warunkach

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór rękawiczek roboczych, wykonanych wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Rękawiczki ochronne robocze pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się zaufaniem klientów, bez względu na wykonywany rodzaj pracy. Nasz asortyment zróżnicowany jest pod względem cenowym, dlatego każdy zainteresowany niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje, znajdzie produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Rękawiczki robocze – jakość ma znaczenie

Podczas wykonywania prac fizycznych, należy zadbać o odpowiednią odzież. Jednym z podstawowych elementów są rękawiczki robocze, które chronią przed zabrudzeniem szkodliwymi substancjami oraz otarciami. Stosuje się je również, podczas pracy z delikatnymi materiałami, które musimy zabezpieczyć. Na naszej stronie internetowej dostępne są także rękawiczki ochronne robocze, które służą do ochrony podczas pracy, która stwarza realne zagrożenia, odmrożenia, poparzenia, skaleczenia, uszkodzenia dłoni chemicznymi substancjami. W sytuacjach, w których wykonywanie pracy może zagrażać naszemu życiu i zdrowiu, jakość odzieży ochronnej powinna być dla nas kluczową kwestią.

Rękawiczki robocze i rękawiczki ochronne robocze – szeroki wybór

Z myślą o potrzebach naszych klientów stale wzbogacamy i urozmaicamy  asortyment. Oferowane przez nas rękawiczki robocze po odpowiednim doborze pozwalają na bezpieczną oraz higieniczną pracę na wszystkich stanowiskach, nawet w bardzo ciężkich warunkach. Posiadamy m.in. rękawice robocze antyprzecięciowe, rękawiczki z mikrofibry, rękawiczki ochronne wykonane z dzianiny. Nasze rękawice robocze to produkty wielokrotnego użytku, które mogą służyć przez długi okres czasu. Szeroka gama rodzajów, rozmiarów i kolorów, pozwoli na dopasowanie ich do indywidualnych upodobań.

Rękawice robocze i rękawice ochronne – zadbaj o ochronę i wygodę podczas pracy

Pracujesz w warsztacie samochodowym? Na budowie? A może lubisz majsterkować w garażu? Bez względu na rodzaj pracy, odpowiednia ochrona dłoni jest bardzo ważna. O ile ubrudzenie rąk podczas prac w ogrodzie nie stanowi zagrożenia - można użyć rękawiczek jednorazowych, tak praca na produkcji z ostrymi narzędziami wymaga odpowiedniego ubioru. Oprócz bezpieczeństwa równie ważny jest komfort. W rękawicach roboczych często spędzamy kilka godzin dziennie, dlatego ważne jest, by wybrać najwygodniejszą z dostępnych opcji. Jeżeli nie wiedzą Państwo na jakie rękawiczki do pracy się zdecydować, zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zadane pytania i pomożemy przy wyborze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl