Wybierz producenta

Płatności Shoper

Dlaczego rękawiczki jednorazowe to konieczność?

Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie swoje, swoich bliskich, współpracowników czy Klientów to podstawa każdej działalności. Niezależnie od tego, czy wykonujemy prace ogrodowe, porządkowe, a może sprzątamy w toalecie bądź przygotowujemy obiad dla naszych gości – za każdym razem powinniśmy zaopatrzyć się w wysokogatunkowe rękawiczki jednorazowe. To one stanowią niezbędną ochronę nie tylko w czasie pandemii czy sezonu grypowego. Chronią one nasze dłonie przed działaniem szkodliwej chemii, przed różnego rodzaju infekcjami oraz urazami ponadto dzięki rękawiczkom tym proces starzenia  się skóry zostaje spowolniony.

Rękawiczki lateksowe – nie tylko domu

Noszenie jednorazowych rękawiczek lateksowych najczęściej kojarzyć się może ze sprzątaniem – szczególnie gdy w grę wchodzi utrzymywanie czystości w pomieszczeniach takich jak toaleta czy kuchnia; wszędzie tam, gdzie korzysta się również z produktów chemicznych bądź można mieć kontakt z nagromadzeniem zarazków. Jednak rękawiczki lateksowe, czyli wykonane z naturalnego kauczuku znajdują swoje zastosowanie w branży medycznej i kosmetycznej, noszenie ich jest obowiązkowe również w sektorze produkcji i przetwarzania żywności. Rękawiczki jednorazowe są cieńsze niż rękawiczki robocze, dzięki czemu umożliwiają bardziej precyzyjną pracę.

Co charakteryzuje rękawice nitrylowe?

Nie każdy może jednak korzystać z rękawiczek lateksowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uczulonych na lateks, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się również rękawice nitrylowe, czyli jednorazowe rękawiczki do pracy wykonane z gumy nitrylowej. Guma ta jest trwalsza niż guma z naturalnego kauczuku, także znacznie odporniejsza na przebicie i negatywne oddziaływanie wielu substancji chemicznych. To dlatego rękawiczki nitrylowe wykorzystywane są najczęściej w pracy z olejami, chemią i tłuszczami – na przykład przy aplikowaniu kremów i maści u pacjentów, także przy wykonywaniu zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych.

Rękawiczki jednorazowe w sklepie Cleaneo.pl

Wszystkie dostępne w naszej ofercie rękawiczki jednorazowe – zarówno lateksowe, jak i nitrylowe – to produkty najwyższej jakości, pochodzące tylko od renomowanych producentów. Posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty, by stanowić nieodzowną pomoc w zachowaniu zdrowia i bezpieczeństwa w domu, a także każdym miejscu pracy, niezależnie od branży. Bez znaczenia, czy potrzebujesz ich w czasie sprzątania łazienki, czy przygotowania posiłku – pamiętaj jednak, że są to produkty jednorazowe użytku, a więc powinny być wyrzucane po ich pierwszym założeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl